Hepastrong Amino

SÄILITAB NORMAALSE MAKSATALITLUSE!


Maks kuulub elutähtsate elundite hulka ning selle tõttu on vaja teda kaitsta. Maks filtreerib ja puhastab verd, toodab paljusid äärmiselt vajalikke aineid ning osaleb rasvade ainevahetuses ja immuunsüsteemi toimimises. Juhul kui maks on üle koormatud ja ei tule oma tööga hästi toime, kannatab selle tõttu kogu organism.

Millal soovitatakse aminohappekompleksi kasutada?

Maksaensüümide (ALAT/ASAT) taseme tõus
Regulaarne ravimite tarvitamine
Maksa talitlushäire või maksakahjustus
Akoholi tarbimine
Ebatervislik toitumine
Kokkupuude kemikaalidega

Tootest


Hepastrong Amino on aminohapete kompleks maksafunktsiooni toetamiseks. Koliin toetab normaalset lipiidide ja homotsüsteiini ainevahetust ning aitab säilitada normaalset maksatalitlust.

Koostis

L-ornitiin

Koliin

L-arginiin

L-metioniin

KASUTAMINE


Soovituslik kasutamine - 1 kapsel päevas.


Annust võib suurendada arsti või apteekri soovitusel. Parima toime saavutamiseks soovitatakse Hepastrong Aminot võtta vähemalt 2 kuud.

HEPASTRONG AMINO

Aminohapped

Farmaatsiatööstus kasutab tavaliselt taimeekstrakte, kuigi need ei suuda maksarakke otseselt tervendada.

Maksarakkude otseseks tervendamiseks on vaja kasutada proteiine või aminohappeid.

Hepastrong Amino kogu maailmas

Saadaval Euroopa, Lähis-Ida ja Aasia apteekides
Tunnustatud toode maksa kaitseks ja detoksifikatsiooniks
TOP 3 kõige eelistatuma maksapreparaadi hulgas

SOLÉ PHARMA® HEALTHCARE

Ettevõttest

Solé Pharma® Healthcare on dünaamilselt arenev Läti farmaatsiafirma, mis koostöös arstide, apteekrite ja teaduslike instituutidega toodab kõrgkvaliteetseid farmaatsiatooteid, tagamaks kõigi klientide, distribuutorite ja partnerite rahulolu. Tänu professionaalsele meeskonnale ja modernsele tootmisüksusele on Solé Pharma® tooteportfellis üle 50 erineva toote, mille hulgas on üleilmselt tuntud brändid. Solé Pharma® tooted sisaldavad aminohappeid, ravimtaimede ekstrakte, vitamiine ja mikroelemente, mille efektiivsus on tõestatud kliiniliste uuringute ja igapäevase kasutuskogemusega.

Tänu teadusosakonnale arendab Solé Pharma® Healthcare uue koostisega tooteid igal aastal, võttes arvesse iga riigi individuaalsed vajadused. Ettevõte on läbi pideva arengu ja efektiivse koostöö saavutanud rahvusvahelise maine, tegutsedes 22 riigis nii Euroopas kui idapoolsetes piirkondades. Ettevõte fokuseerub uusimatel tehnoloogiatel ja teadussaavutusel põhinevate kõrgkvaliteetsete originaaltoodete väljatöötamisele ja tootmisele. Solé Pharma® missiooniks on elukvaliteedi parandamine, pakkudes kõrgkvaliteetseid, originaalseid farmaatsiatooteid.

SOLÉ PHARMA® HEALTHCARE

KUST OSTA HEPASTRONG AMINO?